Короткі стрижки: тренди 2014

Подпишись на нашу страницу в ФБ

Кожна жінка знає: ніщо не так не піднімає настрій, як вдала стрижка. Якщо душа прагне змін, то нова стрижка — це саме те, що потрібно. Однак бути добре постриженою — тільки півсправи. Важливо бути пострижений ще й модно.

Отже, що пропонують нам стилісти? В авангарді коротких стрижок, безсумнівно, лідирує каре, причому як на рівних, так і на кучерявих волоссі. Подарована Коко Шанель стрижка «боб» також залишається на піку популярності.

Справжнім хітом сезону 2014 будуть правильні геометричні форми. Стрижка з ідеально рівною чубчиком зробить вас стильною і модною. Для цього потрібна довжина волосся до підборіддя, а кращий колір для такого способу — чорний. Однак будьте обережні — ця стрижка більше підійде жінкам з овальним обличчям, тому що візуально вона збільшує обсяг.

Власницям густих прямого волосся, готових витрачати час і приділяти стрижці велику увагу, можна постригтися під пажа. Цю стрижку потрібно коригувати хоча б раз на місяць (а краще частіше), тому якщо ви не готові до таких подвигів, то краще утримайтеся.

Дуже популярним продовжує бути «каскад»: він неймовірно універсальний і зручний, з ним легко створюються як святкові, так і повсякденні образи. Ця стрижка майже не змінює форму в міру росту волосся, тому вона особливо улюблена тими, хто не любить часто бігати в салон або вирішив відпустити довжину.

ЧИТАЙ:   10 самых распространенных ошибок при выборе нижнего белья

 

Короткі, довгі, рівні, асиметричні, прямі, завиті — експериментуйте на здоров’я! Яку б чолку ви не побажали, в будь-якому випадку ви будете на гребені успіху.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here