Фен-шуй, мода і стиль

83

Фен-шуй — це традиція китайського народу. Деякі його принципи багатонаціональні. Вони вітаються сучасними людьми, так як всі хочуть сприймати явища і предмети цілісно і жити в гармонії з навколишнім світом.

В основі фен-шуй лежить теорія янь-ян, саме вона виховує в людині художній і естетичний смак. Під естетичним смаком мається на увазі вміння розуміти і оцінювати явища, як красиві і некрасиві, прекрасні і жахливі відповідно до уявлень людей деякої історичної епохи.

Естетичний смак — це підведений підсумок понять людини про красу в усьому, наприклад, про красу одягу. Деякі стверджують, що смак може багато розповісти про світогляд людини. Запитайте вашого друга про його ідеали і головної мети в житті — це і буде відображенням його світогляду.

Людей, які вірять в теорію інь-ян, живуть в гармонії з навколишнім світом, можуть знайти естетичні достоїнства в мистецтві, природі, суспільні явища, можна називати людьми з бездоганним смаком.

Бути щасливим — це і є мета кожного. Тому кожен намагається досягти досконалого смаку і організувати свій простір так, щоб зберегти баланс стихій і життєвих начал. Самоосвіта, естетичне і моральне виховання формують смак людини.

Фен-шуй в одязі

У фен-шуй розшифровує кольору одягу, вчить поєднувати їх гармонійно.

Одяг спочатку виникла для того, щоб захистити людину від холоду, дощу і сонця. Поступово її почали прикрашати металом, намистинами, додавати яскраві тканини. Одяг стала прикрасою людини.

Костюм — це не тільки одяг, це зовнішнє оформлення людини. Це зачіска, макіяж, аксесуари та одяг. Костюм є продовженням нашого тіла.

Людина, яка бажає жити в гармонії, може використовувати рекомендації фен-шуй в моді. Фен-шуй допоможе ідеально підібрати стиль одягу. Зовнішність кожного повинна бути неповторною. Людина повинна бути сам для себе стилістом і художником, а можливо він навіть сам почне створювати для себе одяг.

Естетичні правила фен-шуй дозволять визначитися зі стилем костюма, довжиною спідниці, матеріалом тканини, кольором, зачіскою, макіяжем і аксесуарами. Це буде не тільки красиво, але і комфортно, а головне — гармонійно.

Кожному елементу фен-шуй відповідає колір. Так можна зрозуміти які кольори підходять нашому «Я», а які нас «обесцвечивают».

  • Червоний колір — енергія. Це найсильніший колір. Йому відповідають літо, радість, рішучість, буря емоцій, активність. Вони захлиснуть навіть самих сором’язливих і скромних людей.
  • Помаранчевий колір — натхнення. Це неспокійний колір. Він випромінює енергію і темперамент, активізує розумову діяльність.
  • Білий колір — чистота. Це благородний колір, колір сильних людей.
  • Чорний колір — динамізм. Цьому кольору приписують символ захисту, його люблять творчі та розумні люди.
  • Блакитний колір — оптимізм. Випромінює спокій, руйнує погані емоції, знижує напругу.
  • Зелений колір — світ. Цей колір має цілющі властивості, відображає гармонію і добродушність.
  • Жовтий колір — удача, позитив. Є символом Землі, відображає радість, життя, довіра. Діти починають розрізняти кольори саме з жовтого кольору і вважають за краще його всім іншим квітам.

Стиль фен-шуй

Стиль фен-шуй — це гармонія, вміле поєднання одягу і людини, врахування особливостей його тіла. Можна створити гармонію за допомогою симетрії або асиметрії крою, доповнюючи просте яскравим або вишуканим. Грайте з кольором і фактурою, підходите до вибору одягу творчо. Вчіться виховувати в собі смак, відбивайте в вашому костюмі образ вашого життя, костюм повинен бути комфортним і доцільним для відповідних заходів. Спробуйте відобразити в своєму вбранні своє розуміння краси і гармонії.

Основу костюма по фен-шуй становить одяг, яку ви вибрали для себе самі. Ви врахували в ньому свій вік, свою фігуру, інтереси, свій настрій, гармонійно поєднали кольору і форму між собою.

Далі костюм доповнюється аксесуарами з металу, кераміки, бурштину, дерева, тканин і т. П.

Автором костюма фен-шуй може стати як дорослий, так і дитина. Кожен повинен вчитися підбирати те, що подобається йому. Адже в костюмі людина відображає частину свого світогляду, а значить, він знає, до чого він прагне. Такий костюм повністю відповідає сучасному світові, мистецтву і майбутнього.