Танці з зірками 9 випуск : хто покинув проект

128

Дев’ятий випуск оновленого танцювального проекту «Танці з зірками» 2018 вийшов 21 жовтня на телеканалі «1+1» о 21:00. Нагадаємо, що свою участь у шоу підтвердили 14 зірок українського шоу-бізнесу. У дев’ятому випуску у проекті залишилося 7 пар. Восьмий випуск пройшов під темою «Український вечір», присвячений народним традиціям та українській культурі. У дев’ятому випуску 7 зоряних танцювальних пар — палкий красень грузин Іраклі Макацарія, ведучий ранкового шоу Руслан Сенічкін, актор Павло Вишняков, гуморист і тренер Ліги сміху Ігор Ласточкін, телеведуча Леся Нікітюк, україно-болівійська співачка Michelle Andrade український боксер Денис Берінчик постали у нових образах, з новими цікавими постановками з акробатичними підтримками, занурюючи глядачів і суддів атмосферу на цьому манежі під куполом цирку. Вперше в дев’ятому випуску сезону дві пари танцювали за життя у проекті, інформує

За результатами оцінок суддів, турнірну таблицю з балами від суддів очолили Ігор Ласточкін з Ілоною Цвяховий, Павло Вишняков з Юлією Сахневич, Іраклі Макацарія з Яною Заєць, а нижню сходинку посіла пара Лесі Никитюк з Максимом Єжовим — 21 бал. У Руслана Сенічкіна з Яною Цибульській — 23 бали.

Однак, за результатами глядацького голосування в зону ризику у восьмому випуску потрапили інші три пари: Michelle Andrade і Діма Жук, Руслан Сенічкін та Яна Цибульська, Денис Берінчик та Катерина Белявська.

У підсумку, пара Мішель Андраде з Дмитром Жуком, отримали імунітет, а інтрига розгорнулася навколо пар Дениса Берінчика та Катерини Білявською та Руслана Сенічкіна і Яни Цибульської.

Пари Руслана Сенічкіна і Яни Цибульської, Дениса Берінчика та Катерини Білявської набрали найменшу кількість балів за результатами глядацького голосування.

У дев’ятому випуску Руслан Сенічкін та Цибульська Яна танцювали пасадобль, Денис Берінчик та Катерина Білявська — джайв.

Дві пари у дев’ятому випуску вперше в сезоні танцювали за життя у проекті.

Нагадаємо, український боксер Денис Берінчик та зірка шоу «Танцюють всі» — Катерина Білявська за результатами глядацького голосування у восьмому випуску повернулися на паркет замість пари одіозною Оксани Марченко, покинула проект по причині двох зламаних ребер.

Першими танцювали за життя під куполом цирку Денис Берінчик та Катерина Білявська в образах прибиральника цирку і гімнастки. Пара знову станцювала запальний джайв під хіт Christina Aguilera «Candyman».

Другими танцювали свій танець за життя в проекті ведучий ранкового ефіру каналу «1+1» Руслан Сенічкін та Яна Цибульська в образах приборкувач хижаків і тигриці. Вони виконали пасадобль під пісню Bon Jovi «it’s My Life».

Танцюристи Денис Берінчик та Катерина Білявська пройшли далі, отримавши 3 голоси від суддів за танець за життя на проекті, і знову мають шанс довести всім, що вони гідні перемоги.

Пара Руслана Сенічкіна покинула проект.

У дев’ятому випуску за результатами оцінок суддів та глядацького голосування проекту, слідом за парами Злати Огневич з Дмитром Жуком, Павла Зіброва з Марією Шмельової, Миколи Тищенка з DJ NANA, Маші Єфросиніної з Максимом Леоновим, Аніти Луценко з Олександром Прохоровим, Оксани Марченко і Дмитра Чапліна проект залишила пара Руслана Сенічкіна і Яни Цибульської.

Нагадаємо, в «зону ризику» можуть потрапити пари, у яких буде мінімальна сума балів від суддів і глядачів. Якщо у двох останніх пар в турнірній таблиці буде однаково низька сума балів по закінченню голосувань глядачів, тоді їх долю вирішують судді. Врятувати своїх фаворитів можна активним голосуванням шляхом sms і телефонних дзвінків.