Танці з зірками: Мішель Андраде виступила з новим партнером

470

У неділю, 21 жовтня, глядачі спостерігали за черговим випуском проекту «Танці з зірками». Несподіваним для шанувальників стала поява зоряної учасниці Мішель Андраде на сцені з новим партнером.

На жаль, постійний партнер юної виконавиці Мішель Андраде Женя Кіт опинився в лікарні. У танцюриста діагностували запалення легень, тому він не зміг вийти на паркет. З-за цього і виступ Мішель виявився під загрозою.

Однак, виконавиця все-таки станцювала у новому випуску «Танців з зірками». «Танцюй серцем!» — сказав Женя, наставляючи свою парнершу на танець з Дмитром Жуком, який раніше виходив на паркет в компанії Злати Огневич.

За правилами проекту Мішель не могла відмовитися і не виступити в ефірі з-за хвороби парнера. Так, виконавиця вийшла на паркет разом з Дімою Жуком, який, до речі, днями одружився на участиці «Танців з зірками».

Мішель і Дмитро станцювали контемпорарі під композицію Мачете «Ніжність».

Сувора Катерина Кухар, яка раніше назвала потенційного переможця шоу, похвалила учасницю за її сміливість. Діма Монатік побажав якнайшвидшого одужання Жені Коту і сказав, що нова пара Мішель і Дмитра Жука добре станцювалася.