Потап розповів про стосунки з Настею Каменських

688

37-річний український продюсер Потап починав будувати свою кар’єру в дуеті разом з 31-річною Настею Каменських. Зараз Олексій є лідером групи «Mozgi», а Настя продовжила сольну кар’єру, як NK.

Незважаючи на те, що зараз екс-дует виступає окремо, Потап і Настя все одно підтримують відмінні відносини. А в мережі і зовсім часто ходять чутки про те, що у виконавців роман. Однак, самі артисти запевняють, вони один одному зобов’язані тільки своєю популярністю.

Так, у новому випуску «Світського життя» Катерина Осадча запитала у Потапа, чи немає у нього професійної заздрості до колишньої напраниці по колективу. На що репер відповів, що всупереч всім очікуванням, подібного почуття він не відчуває.

«Всі б хотіли, щоб ми з Настею були суперниками, як казала Оля Фреймут, щоб ми билися. Але ми на такому рівні, що зараз всі її досягнення — це мої досягнення, і всі мої досягнення — це її досягнення. Я вже награвся в це. Я дуже популярний чувачок. Я не скажу, що я популярніший, ніж Притула, але я намагаюся», — розповів Потап.

Крім того, Олексій також розповів про нову хвилю особистого успіху, який до нього прийшов незабаром після того, як він записав дует з феноменом українського шоу-бізнесу Олегом Винником. (Музиканти записали спільний саундтрек до фільму «Скажене весілля»).

«У мене друга хвиля популярності, тому що тепер мене люблять жінки у віці. Тепер мене люблять різні жінки. Тепер мене зустрічають біля магазину і кажуть: «Це ж ви Потап, ми вас так любимо», — зізнався виконавець.