7 речей, які ви ніколи не повинні говорити про свого колишнього

Подпишись на нашу страницу в ФБ

Якою би привабливою не здавалася «балаканина» про колишні відносини, цього робити не варто. Особливо, в негативному світлі. І навіть якщо ви зовсім недавно пережили найгіркіший розрив у своєму житті, навіть якщо він дійсно був абсолютним дурнем, навіть якщо ви хочете трошки помститися …. є речі, які ніколи не варто говорити про своїх колишніх.

 1. «Я досі люблю його»
О, це найстрашніша фраза з усього, що можна сказати про свого екс! Якщо ви дійсно все ще відчуваєте щось, тримайте це при собі. Постійними розмовами і згадками про нього ви тільки продовжите свої страждання. Тому іноді краще зробити вигляд, що все пройшло — поки все дійсно не пройде.

2. «Він був таким придурком»
Це ще одна річ, яку ніколи не варто говорити про колишніх, незалежно від того, скільки часу пройшло з моменту вашого розставання. Так просто не прийнято! Досить дивно лаяти людину, з якою, поклавши руку на серце, колись ви були щасливі. Правда? І якщо він був настільки поганий, що, тоді, ви з ним робили? Загалом, думаємо, порада зрозуміла;)
3. Незграбні історії
Тут вам варто просто повірити на слово: не дуже добре розбовтувати якісь пікантні подробиці і не дуже втішні історії про свого колишнього іншим людям. Звичайно, спочатку це здасться досить прикольним. Але повірте: з часом люди задумаються — чи можна вам взагалі довіряти? Краще просто тримати язик за зубами. Адже у кожного з нас повно скелетів у шафі, не дуже хочеться, щоб вони виявилися.

ЧИТАЙ:   Трогательная притча о любви и разлуке

4. «Він був такий жмот!»
Базікати подібні штуки — улюблений грішок більшості жінок. І навіть якщо це правда, не зовсім красиво її виносити на загальний огляд. У кожного з нас свій стиль життя і кожен вибирає самостійно, скільки грошей витрачати. В тому числі, і ваш екс.
5. Секрети
Так-так, і секрети теж розбовтувати не варто. Людина довірла вам щось сокровенне — збережіть це в таємниці, незалежно від того, які стосунки між вами зараз.
6. «У нас був жахливий секс»
Це так суб’єктивно! Погодьтеся: вам хочеться сказати подібне з шкідливості, а не тому, що це правда, так? Не забувайте: в цій справі завжди беруть участь дві сторони. Базікатимете зайве — люди почнуть думати, що це вам не вдалося «запалити» улюбленого;)
7. «Все, що він робив, було просто жахливо!»
Ви прекрасно знаєте, що це не правда. Погодьтеся, крім образи і гіркоти у вас в пам’яті залишилося безліч позитивних моментів, пов’язаних з колишніми відносинами. Все було не так вже й погано, правда? Просто ви різні — і йти вам вперед різними шляхами. Ми знаємо, іноді так складно прийти в себе після розриву … Складно, але не неможливо. Вперед, там вас чекає нове щастя 🙂

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here