Де познайомитися з хлопцем?

Подпишись на нашу страницу в ФБ

В останнє десятиліття, що минув під прапором занурення в безодні інтернету, багато хто стурбований тим, що молодь перестала знайомитися один з одним. Мовляв, ніде зараз знайомитися: всі сидять по домівках, втупившись у свої монітори, і нескінченно тиснуть на кнопки. Ви теж сидите в вихідні вдома, дивіться в монітор і читаєте статті, форуми та соціальні мережі? Впевнені в тому, що справжнього принца зараз днем ​​з вогнем не знайдеш, тому що він, підступний, теж захований за броньованими дверима і світиться монітором? А ось і неправда! Існує маса способів познайомитися з хлопцем навіть в наш нелегкий інтернет-час.

Отже, почнемо, власне, все з того ж інтернету. Так, там люди знайомляться. Це зовсім не говорить про те, що вам необхідно розміщувати свої анкети на сайтах знайомств і потім бігати на побачення з сумнівними особистостями. Зовсім ні! Адже ви все одно сидите в Одноклассниках, Вконтакте і на Фейсбуці. Там можна спілкуватися не тільки зі своїми друзями, а й з друзями друзів. Серед них часом зустрічаються ті самі … на білих конях …

Туди ж можна віднести і інтернет-форуми: товариша по інтересам обчислити легко. Крім того, ви можете прочитати і його попередні повідомлення на інші теми — це дасть вам можливість зрозуміти, що він думає з іншим, що вас цікавлять. До речі, на форумах часто організовують зустрічі — чому б не сходити і не познайомитися з новими людьми?

ЧИТАЙ:   Эта привычка существенно облегчает боль

Якщо ж відійти від інтернету і зануритися в реальне життя, то і тут не все так погано. Адже ви напевно ходите на роботу або в навчальний заклад. Навколо вас є люди. Озирніться: може, той хлопець з сусідньої аудиторії / відділу заслуговує більш пильної уваги?

Якщо ви до цих пір не займалися сортом, то зараз саме час зайнятися. Фітнес-клуби — це справжній заповідник чоловіків всіх мастей і кольорів. Спортом займаються студенти, бізнесмени, менеджери середньої ланки і навіть науковці! … Заодно, до речі, і фігуру підправити …

Ну і, врешті-решт, люди до цих пір знайомляться на вечірках, в парках, на дискотеках і навіть в транспорті. Озирайтеся по сторонам, зверніть виду того самого!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here