8 речей, які завжди привертають хлопців.

75

Ми могли б сидіти тут і робити вигляд, що чоловіки залицяється до дівчат, у яких жахливий, неприємний характер, і які їм зовсім не підходять, тільки тому, що ці дівчата красиві, і виглядають спокусливо. Очевидно, що це не так. Суть в тому, що гонитва за красивими дівчатами тимчасова, і, як правило, це триває не довго якою б гарною дівчина не була. Давайте опустимо спроби простого флірту на одну ніч, розглянемо риси, які завжди привертають чоловіків, і чого вони шукають в жінці для довгих відносин. Ми не говоримо, що кожен привабливий чоловік пустушка, але навіть приказка говорить, що краса не вічна, тому в вас завжди повинно бути щось ще, крім симпатичною зовнішності. Ось вісім речей, які чоловіки завжди знайдуть привабливими в жінках.

1. Захоплення. Яке завгодно. Коли жінка чимось захоплюється, у чоловіка з’являється набагато більше варіантів. Чим її вразити або порадувати. Музика, танці, може бути мистецтво або книги. Кемпінг, подорожі в кінці кінців. Можливо, у вас будуть спільні інтереси, кумири. Якщо немає, то завжди дуже захоплююче і романтично дізнаватися щось разом.

 

2. Почуття гумору Ви не повинні бути стоячим коміком, але немає нічого більш привабливим, ніж жінка, яка може змусити чоловіка сміятися. Жінки, які розуміють жарти, сарказм, а тим більше ті, які і самі не проти пожартувати завжди привертають чоловіків.

 

3. Рішучість. Є різниця між агресивністю і рішучістю, або наполегливістю. Рішучість — це означає, що ви можете прийняти рішення і наполягати на ньому. Рішуча жінка знає чого вона хоче, і готова піти на це. Рішучість або наполегливість не означає, що ви не розмовляєте з хлопцем протягом трьох днів, якщо він не захотів йти з вами по магазинах, але якщо у вас є мета, ви будете робити все можливе, щоб переконатися, що ви її досягнете.

4. Цінуйте дрібниці. Чоловіки без розуму від жінок, які вміють цінувати по достоїнству будь-які знаки уваги. Ну скажімо, подарувати квіти або цукерки, зводити в кафе зможе будь-який чоловік, ясна річ вам буде приємно, а й багато розуму на такий презент теж не треба. А от припустимо, чоловік вирішив здивувати вас і подарувати ну скажімо, упаковку шкарпеток, або теплу шапку, якщо справа йде до зими це вже зовсім інша справа, більшість жінок навряд чи оцінять такий подарунок, вважаючи його дивним і що чоловік недостатньо щедрий або романтичний, але повірте це не так! Цінуйте будь-які дрібниці, які підносить вам чоловік і він буде у ваших ніг. Адже дівчина або жінка, яка радіє будь-якому подарунку точно з ним не заради його грошей або статусу.

5. Доброта. Не має значення, наскільки ви прекрасні зовні, якщо ви груба і нахабна. Це найгірше, що може уявити собі чоловік. Ті дівчата, які добрі з оточуючими, навіть якщо від них немає користі, гідні захоплення. Якщо ви відповідаєте добротою навіть на грубість, не один чоловік не залишиться байдужим Ну, а якщо ви добрі з його сім’єю, то він буде любити вас вічно.Доброта робить життя набагато легше.

6. Знайдіть спільну мову з його друзями. Вам не обов’язково бути братанами і пити з ними пиво, але якщо ви ладите з його друзями, і вони стають і вашими друзями теж, краще і бути не може адже для хлопця, це так багато значить, бути з жінкою, яка є не тільки його партнером, а й другом, а так само не змушує вибирати між нею і його корешами.

7. Ваш власний стиль. Не має значення який саме, ну принаймні ви повинні дотримуватися гігієни, інше неважливо. Ну наприклад, якщо ви фанатка природної краси це не означає, що вам слід перестати видаляти волосся з небажаних місць, мало кому з чоловіків таке сподобається. У всьому іншому, повна свобода, чоловікам подобаються жінки і дівчата, які вміють виділитися, підкреслити свої достоїнства, одним словом, дівчата, які чіпляють очей.

8. Щастя Ніхто не може бути щасливим весь час, але якщо кожен раз, коли ви випиваєте ви починаєте плакати і говорити про свій перший бойфренда це не дуже весело. Будьте задоволені тим, що у вас є і де ви перебуваєте в життя. Пам’ятайте, плаксіїв і скигліїв, а тим більше постійно скаржаться на своє життя дівчат, ніхто не любить.

Заходьте на Супер баоцзя і знайдіть сногшібательние сукні для підкорення хлопців. Доставка безкоштовна!