Якщо дуже хочеться завести домашнього вихованця, а витрачати багато часу на догляд та прогулянки з ним ви не готові, значить хом’ячок — це ваш варіант. Також це відмінний вихід для батьків, понівечених проханнями дітей купити їм тварина. Діти, правда, під словом «тварина» зазвичай мають на увазі конячку або хоча б собачку, але хом’яку теж напевно будуть раді. Тут, до речі, і у дітей, і у батьків включаються деякі розумові процеси: діти, отримавши хом’ячка, розуміють, що з батьками ще не все втрачено і собака або поні цілком можуть з’явитися в їхньому житті, тому що хом’як — це тільки початок. А ось батьки думають навпаки: прохання дитини про тварину задоволена малою кров’ю, так що про цю проблему можна забути. Помиляються в даному випадку і ті, і інші, але не в цьому справа.

Подпишись на нашу страницу в ФБ

Справа-то в хом’ячка. Чудове тварина! Перевага перша: він маленький і симпатичний. Тепле волохате істота, яке поміщається в долоні — що може бути прекрасніше?

Перевага друга: у нього немає довгого щурячого хвоста, який багатьом так несимпатичний. У нього інтелігентний непомітний хвостик.

Перевага третя: хом’як не дасть занудьгувати. Ця худоба дуже діяльна і тому досить сміховинна. Коли вона не їсть, вона смішно вмивається, а коли не вмивається, то запихає їстівні припаси в свої щоки. Вмивається дуже смішно — руки практично людські. І їсть теж смішно — дуже діловито. А якщо ви візьмете хом’ячка в руки, він весь час буде бігти. Все одно куди. Просто він бігун. Тут потрібне око та око, тому що може втекти під ліжко, а вам потім шукати його.
Перевага четверте: його не треба вигулювати. Він із задоволенням вигулюється в своїй клітці. І іноді по квартирі — коли ви його втрачаєте.

ЧИТАЙ:   9 продуктов, которые не стоит покупать в супермаркете

Перевага п’ята: порід хом’яків досить-таки багато, так що ви можете вибрати собі найбільш підходящого. Хом’яки класичні є власниками короткою шёрсткі пісочного кольору, але бувають ще довгошерсті особини. Та й за забарвленням вони відрізняються: є і блондини-альбіноси, і темненькі шатени, зустрічаються також і колоритні плямисті красені.
Ну а тепер про недоліки. Недолік тільки один: якщо житло хом’яка не чистити регулярно, то він починає тхнути. Ну, самі розумієте, чим — цим самим. Але до цього питання можна поставитися філософськи — все ж ми такі …

Так що якщо стоїть питання в тому, брати чи не брати, то відповідь очевидна: брати, звичайно ж, брати! Такий не вибагливий і діяльний товариш всякому потрібен!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here