Як підтримувати здоровий спосіб життя

54

Підтримання здорового способу життя є важливою складовою на шляху до ЗСЖ. Чи не буде підтримки ЗСЖ — почнуться різні послаблення. Наприклад, нічого такого не буде, якщо я сьогодні не зроблю зарядку або якщо з’їм один єдиний шматочок чогось шкідливого. Але за одним таким упущенням буде і друге, і третє і так далі.

Тому для підтримки здорового способу життя можна слідувати деяким простим принципам або правилами. Якщо ви все ще задається питанням «Навіщо вести здоровий спосіб життя? то раджу вам почитати статтю «переваги здорового способу життя».

Отже, самі принципи. Перший — припиніть шкодити здоров’ю, інакше скоро вам залишиться зовсім «мало» або взагалі нічого. Зберіться нарешті з силами і позбудьтеся від шкідливих звичок.

Водичка!

Друге — здоров’я можна отримати тільки через певний час. Тобто немає такого магазину, де продається ваше здоров’я. ЗСЖ — це довгий шлях. Але в нагороду ви отримаєте відмінне здоров’я. Здоров’я потрібно підтримувати завжди, інакше воно просто ослабне і «привіт хвороб».

Третє — якщо у вас все в порядку зі фізичним здоров’ям, але не все гаразд з психологічним здоров’ям, то це не є добре. Завжди будьте оптимістом, шукайте у всьому тільки позитив і міняйте свій спосіб мислення.

Підтримання здорового способу життя — нескладний процес, коли знаєш що потрібно робити. Головне — навчитеся радіти простим життєвим дрібниці!