Чи потрібна дієта організму?

46

Жінки хочуть бути завжди привабливими, бажаними і для цього готові на величезні жертви і подвиги. Одним з таких подвигів є дієта. В основному вона має одне призначення — це схуднути, що б подобається чоловікам і собі. У світі існує велике різноманіття дієт, сенсом яких є знищення калорій без шкоди для свого здоров’я. Тому підібрати правильну дієту для організму одна зі складних завдань. Дієта повинна супроводжуватися фізичними навантаженнями і сам процес схуднення повинен бути плавним, щоб організм не відчув стресу від різкої зміни в їжі. Щоб не мучити себе виснажливими дієтами і фізичними навантаженнями досить правильно харчуватися і вести активний спосіб життя. Тоді не знадобляться спеціальні програми для корекції ваги.

Але існують дієти, які необхідно дотримуватися при певних захворюваннях. Наприклад: діабет, серцево — судинні захворювання, алергія. Для таких людей складається дієта відповідно до його хворобою. Вони можуть містити різні пункти, які не ґрунтуються на зниженні ваги, а тільки концентрує увагу на оздоровленні організму. Можливо, рекомендації діабетикам зовсім не підійдуть до алергікам.

Так само є дієти, дотримання яких попереджають розвиток захворювань. Наприклад, регулярне вживання гречаної крупи, тому що вона містить унікальна речовина кверцетин. Воно здатне протистояти утворенню та розвитку ракових клітин. Гречка позитивно впливає на судини, попереджає атеросклероз, інфаркт, інсульт. Багато продуктів мають здатність лікувати, і певний їх вживання сприяє поліпшенню здоров’я.

Розвантажувальні дні або експрес — дієти відносять до корисних способів оздоровлення та схуднення. Вони не завдають шкоди для організму, а очищають його від шлаків і токсинів, сприяють зниженню ваги, і дають можливість відпочити організму від важкої їжі. Розвантажувальні дні можуть грунтуватися на одному продукті або декількох. Варіантів безліч і підібрати для себе потрібний не складе труднощів.