??????????????????????????????????????

Домашній марафон

Всім давно відомі тренування на кардіотренажери. Спочатку ми дізналися про сайклінг — заняттях на велотренажері, а незабаром до нього додався трекінг — інтервальна тренування на біговій доріжці.

Подпишись на нашу страницу в ФБ

Часто відвідувачі тренажерного залу думають, що зможуть самі підібрати собі оптимальну програму для тренування на біговій доріжці. В результаті сил і часу витрачено не мало, а бажаного результату все немає. Адже коли ми займаємося самостійно, ми не можемо визначити, коли потрібно поміняти кут нахилу бігової доріжки або змінити опір.

Як правильно займатися трекінг

Сенс трекінгу полягає в тому, щоб займатися на біговій доріжці під чуйним керівництвом тренера. Таке тренування проходить під ритмічну музику, а ви стежите за командами тренера і змінюєте кут нахилу і швидкість своєї бігової доріжки. Завдяки постійним змінам режиму роботи доріжки, створюється ефект бігу по місцевості з перешкодами, що не залишить без уваги наші м’язи.

Такі заняття не вимагають спеціальної фізичної підготовки. Перед тренуванням вам запропонують пройти спеціальний тест, який допоможе визначити максимальну швидкість, з якою ви зможете тренуватися на доріжці. Для тих, хто прийшов займатися в перший раз, тренування, як правило, триває не більше 30 хвилин, а для людей з гарною фізичною підготовкою — 40-45 хвилин.

ЧИТАЙ:   Виды косметической хирургии для зубов

Трекінг для схуднення

Для тих, хто прагне схуднути, немає нічого кращого бігу. Трекінг ідеально підтримує розвиток м’язів. Це відмінний помічник для тренування серцево-судинної системи. Завдяки таким заняттям в зимовий сезон (адже мало хто зважиться бігати взимку на вулиці по снігу) ви розвинете витривалість організму і без праці будете ходити в походи навесні, а не знемагати від задишки і нестачі сил.

Протипоказання до трекінгу

  • захворювання серцево-судинної системи;
  • проблеми з хребтом.

Обов’язково звернутися до лікаря перед початком курсу трекінгу, якщо у вас є сумніви з приводу здоров’я цих систем організму.

Якщо ж у вас немає часу відвідувати тренажерний зал, такі тренування можна пошукати на дисках. Тренування по інтенсивності ні в чому не буде поступатися занять в залі, єдина відмінність — займатися ви будете самостійно на своєму особистому тренажері.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here