7 способів скинути вагу

47

7 способів скинути вагу

Ви набрали кілька зайвих кілограмів? Або навіть не кілька, а набагато більше? Не журіться, немає нічого неможливого для людини з інтелектом і … з невеликою кількістю сили волі. Наші нехитрі, але дієві рекомендації допоможуть вам тримати своє тіло у формі.

Отже, правило перше: менше їжте. Ха, скажете ви, ніби і так не зрозуміло, що є потрібно менше! Так, ця відома стара істина. І вона працює. Їсти потрібно менше. Кладіть собі трохи менше їжі, ніж зазвичай. Використовуйте маленькі тарілки, щоб порція здавалася більше. Чи не доїдайте залишився, якщо відчуваєте насичення. Просто менше їжте!

Правило 2. Більше рухайтеся. Знову все занадто просто? Але це працює! Чим більше ви рухаєтеся, тим більше енергії витрачає ваш організм. Займаючись цим на кухні, не полінуйтеся кілька разів підняти руки, в яких ви тримаєте по картоплині або кабачки. Це забавно, весело і корисно. Робіть прибирання під музику — парочка танцювальних рухів в процесі стирання пилу піднімуть настрій і з’їдять пару калорій.

Правило 3. Ходіть пішки. Не відмовляйтеся від прогулянок, нехай навіть неспішним кроком. Виходьте на одну-дві зупинки раніше, паркуйте машину не під вікном офісу, а хоча б на сусідньому кварталі. Кожен вчинений крок наближає вас до бажаного ідеалу.

Правило 4. Пийте більше води. Звичайно, чай, кава і соки — це теж рідина. Але найкраща рідина для організму — це вода. Спробуйте випивати не менше 8 склянок води в день. Поступово ваш організм звикне споживати воду замість інших напоїв, вам вже не буде хотітися чогось іншого. Звичайно, не варто обмежувати себе у всьому — побалуйте себе ранкової чашкою кави або чаю, але постарайтеся пити менше таких напоїв протягом дня.

Правило 5. Вживайте менше солі. Відомо, що сіль затримує воду в нашому організмі. А адже вода зовсім не повинна затримуватися в ньому. Більшість продуктів (особливо снеки і фастфуд) містять в собі занадто багато солі, яка не дає воді циркулювати в нашому організмі. Знизивши споживання солі, ви не станете різко худнути, але вашому організму буде легше позбутися від зайвої води, що, безсумнівно, позначиться на вазі і фігурі.
Правило 6. Зменшіть споживання спецій. Ми забуваємо про те, що наявність спецій здатне збільшувати калорійність страв. Крім того, спеції збуджують апетит, завдяки чому нам хочеться з’їсти більше. Якщо ви любитель спецій, спробуйте хоча б зменшити їх кількість в споживаної їжі.

І, нарешті, Правило сьоме, останнє і дуже відоме: не їжте на ніч. Постарайтеся не їсти після останнього основного прийому їжі. Калорії, спожиті пізно ввечері, просто не встигають витрачатися до того, як ви ляжете спати. Тому якщо зовсім вже не під силу, перебейте апетит йогуртом, кефіром або фруктом — в загальному, чимось некалорійним.

Ці нехитрі правила дійсно працюють. Дотримання їх допоможе вам прийти у форму і радувати себе і оточуючих прекрасним зовнішнім виглядом.