Ведемо здоровий спосіб життя

72

Ведемо здоровий спосіб життя

Головні болі, знесилення, скачуть артеріальний тиск — саме так можна охарактеризувати самопочуття деяких сучасних людей. У сучасних екологічних умовах все люди стали намагатися дотримуватися здорового способу життя, і здорового харчування в тому числі.

Подумавши про здорове харчування, перше, що спадає на думку, це соки і молочні продукти. Чи допоможуть вони нам стати здоровими — належить розібратися.

Так чи сік корисний?

З екранів телевізора нам розповідають, що сік — це дуже корисно, саме з нього варто починати свій день і взагалі краще пити його без зупинки. Звичайно, це вводить людей в оману. Адже магазинний сік містить до 50% соку — в кращому випадку (і цей сік точно не буде звичайною цінової категорії), решта складу доповнений лимонною кислотою і цукром. Щоденний прийом такого напою небезпечний для людей з підвищеною кислотністю і цілком може привести до хвороби виразки шлунка.

Найкориснішим соком буде той сік, який ви приготували для себе самі, витиснувши фрукти на соковижималці. Протипоказання є тільки для тих, що худнуть населення. Тому що сік містить набагато більше калорій, ніж звичайний фрукт. Випивши склянку соку, дуже скоро ви відчуєте голод, а це при дієті вкрай небажано. Тому краще замінити склянку соку цілим фруктом і запити його склянкою води.

їмо йогурт

Найпопулярніший розвантажувальний день — день кефіру або йогурту. Адже це так зручно, йдеш гуляти або на роботу — поклади з собою в сумку баночку питного йогурту. Головне — пити натуральний йогурт, а більшість йогуртів ненатуральні.

Натуральний йогурт — це молоко, сквашенное болгарською паличкою і термофільних стрептококом. Страшні назви — це і є ті самі, знамениті «живі бактерії». Вони захищають наш імунітет від шкідливих мікроорганізмів. Якщо на йогурті є позначка «біо», то він збагачений біфідобактеріями, які допомагають травленню.

Головне — звертати увагу на склад йогурту, часто в ньому містяться цукор, крохмаль, загусники і желатин. А фруктові добавки можуть включати в себе цукровий сироп, барвник, ароматизатор. Це вже точно не є здоровим харчуванням.

Найвдаліший вибір для дієти — кефір, в який можна самостійно додати фрукти або трохи варення.

Це лише 2 види продуктів, якими ми будемо намагатися оздоровити себе, але, як бачите, до їх вибору варто підходити з усією строгістю і відповідальністю. Тільки тоді ви допоможете своєму організму функціонувати на всі 100%.