Фрукт, який омолодить за два тижні

791

Дослідники з Південної Кореї провели дослідження, яке показало, що манго може стати прекрасним засобом для профілактики старіння.

Правда, цей фрукт не зможе істотно продовжити життя, зате поліпшить зовнішній вигляд.

Вчені стверджують, що всім людям середнього віку варто їсти хоча б одне манго на день, і це дозволить виглядати молодше за свої роки. Під час експерименту жінки відзначили поліпшення стану шкіри вже через три тижні після того, як почали щодня з’їдати одне манго.

Справа в тому, що манго допомагає клітинам шкіри створювати і зберігати колаген — білок, що відповідає за здатність до регенерації, тонус, і еластичність. З віком організм виробляє менше колагену і це, почасти, і є причина вікових змін: зморшок, обвисання і пухкості шкіри. Манго ж містить речовини, які сприяють збереженню колагену, а значить допомагають шкірі залишатися пружною і гладенькою.

Манго містить вітаміни А, В, С, D, E, сахарозу, глюкозу, ксилозу, фруктозу, фосфор, залізо, кальцій, каротиноїди і антиоксиданти. Тому воно буде корисне не тільки тим, хто хоче виглядати молодше. Зокрема, інші дослідження показували, що манго допомагає при запорах і проблемах з метаболізмом. Також цей фрукт хороший для тих, хто часто перебуває у стресовому стані. В ньому багато вітаміну В6, який позитивно впливає на нервову систему і допомагає заспокоїтися.