Як домогтися успіху

53

Успіх — це те, що виходить на виході, коли ви навчилися усвідомленості і відкрили гру всередині себе. Ставши більш усвідомленим, ви відмінно справляєтеся з проблемами і невдачами, адже ви розумієте, що всі невдачі є частиною великого шляху, а точніше подорожі, ім’я якому Успіх.

Не дарма ж сказано, що успіх полягає в здатності йти від однієї невдачі до іншої, не втрачаючи ентузіазму.

Розуміння цього, і не тільки цього, не повинно бути чимось поверхневим начебто звичайного академічного знання або недолугої афірмації. Воно може і повинно стати глибинним переживанням, воно повинно йти з самого центру, а для цього необхідна велика усвідомленість і внутрішня робота над собою.

Я не даю чарівних ліків від невдач і проблем в житті. Я лише допомагаю вам зрозуміти себе і те, як влаштована всесвіт з точки зору ясного свідомості. З рештою ви зможете впорається самі, просто заглянувши в нескінченне джерело — в своє унікальне Я.

Успіх вирішення будь-якої проблеми, будь то: досягнення цілей, пошук життєвого шляху, порятунок від непотрібних страхів, невпевненість в собі, депресія, негативізм і ін. — полягає в розумінні і знаходженні себе. Від цього і залежить ваш успіх.

Ваш успіх залежить також і від рівня вашого щастя, як прояви внутрішньої свободи. Головний принцип успіху свідчить: ми щасливі, а тому успішні, а не навпаки.