7 підказок, як стати творчою особистістю

66

Ви художник? Письменник? Поет? Фотограф? Ваші друзі кажуть вам, що ви — творча людина, ви підходите до простих речей з оригінальністю, ви винахідливий і спритний?

Якщо на всі ці питання ви відповісте негативно, не турбуйтеся, тому, що кожна людина — це творча особистість, просто не всі про це знають, або не хочуть в це повірити.

Як ви думаєте, чому творчі люди творчі. Їх хтось зробила такими? Ні. Просто вони вважають себе творчими людьми. Все залежить від підходу до самого себе. Якщо стверджувати, що ти не творча особистість, то так воно і буде насправді. Якщо говорити собі — я вмію творити, то так і буде. На вас буде падати град ідей, вам буде легко думати, проявляти винахідливість.

Психологи стверджують: творчими особистостями є ті люди, які себе вважають творчими, і навпаки. Чи не затискайте себе в штучних рамках, придуманих вами особисто. Нехай ваша уява парить. Думайте оригінально, не бійтеся нових кардинальних підходів до старих речей. В цьому і криється запорука творчості.

Один мудрий чоловік сказав: «У всіх видах мистецтва не більш майстерності, ніж в роботах школяра. Саме велике мистецтво — наше життя ».

Живіть вільно, чи не зв’язуйте себе стереотипами поведінки і мислення. Дослідіть цей світ, шукайте нові відчуття, розкрийте очі і насолоджуйтеся, і творчість стане частиною життя.