Догляд за волоссям — кілька порад і секретів

27

Кожна жінка мріє про красу і чудовому зовнішньому вигляді. Для цих цілей вона готова витратити свій час, докласти зусиль і вкласти деякі кошти. На особливу увагу в жіночій красі заслуговують волосся.

Кожен з нас бачив чудові рекламні ролики, в яких дівчата з копицею густих і здорового волосся рекламують черговий засіб краси. Щоб придбати такі ж волосся, можна скористатися або нарощеними локонами, або шляхом нехитрих порад домогтися такого ефекту абсолютно природним шляхом.

Як швидко відростити волосся — таким питанням стурбована практично кожна жінка. В першу чергу, необхідно досліджувати власну ванну кімнату і розглянути всі кондиціонери і шампуні. Часто буває так, що засіб абсолютно не підходить для вашого типу волосся, і тільки шкодить їм. Існують спеціальні засоби, дія яких спрямована на зміцнення і зростання локонів.

Необхідно купити бальзам і кондиціонер, які наносяться після миття волосся. Таким чином, ви зможете зміцнити ослаблені коріння і надати волоссю додаткового блиску. Для здоров’я і краси волосся необхідно виключити такі кошти, як лаки і пінки — вони дуже шкодять структурі волосся.

Теж саме гойдається процедур висушування, використання фена і бігуді. Так само необхідно позбутися від усіх шпильок і гумок, які стягують волосся в пучок. Таким чином, порушується кровообіг, і відповідно сповільнюється ріст волосся. Вашій шевелюрі життєво необхідні вітаміни В, кальцій, цинк і магній.