Перед нанесенням автозасмаги, подивіться, чи не минув термін придатності. Більшість таких коштів дозволено використовувати тільки протягом одного року, а потім краще купити новий крем. Зіпсований автозагар може піднести багато сюрпризів: колір стане тигровим, шкіра почне свербіти.

Подпишись на нашу страницу в ФБ

Щоб підсилити ефект від автозасмаги, перед нанесенням почистіть шкіру грубої губкою або спеціальним скрабом. Під час такої процедури видаляються мертві клітини шкіри, і автозагар проникає глибше і наноситься рівніше.

Ніколи не наносите автобронзанат після теплого душу або купання в теплій воді. Шкірі повинна охолонути. В іншому випадку крем закриє розширені паром пори, і вони забарвляться сильно і нерівномірно. Одержаний результат може назавжди відбити бажання ще раз нанести автозагар.

Особливу увагу приділіть при нанесенні крему між щокою і вухом, а також між шиєю і підборіддям. Ретельно розмазуйте крем рукою при нанесенні на ці ділянки обличчя, інакше ваше обличчя буде нагадувати «африканські маски», коли особа засмагло сильніше і виділяється на загальному тлі.

Рекомендується наносити автозагар від низу до верху, починати необхідно з ніг і закінчувати плечима. При цьому на коліна та лікті потрібно нанести мінімальну кількість крему. Така обережність допоможе уникнути синюватого відтінку на природних складках, яка виникає від надлишку автозасмаги.

ЧИТАЙ:   Удаление татуировок

Якщо з першого разу не вдалося добитися рівного засмаги, не потрібно турбуватися. Все можна видалити і нанести ще раз. Перекис водню і свіжовичавлений лимонний сік допоможуть провести «хімчистку». Обидва цих кошти добре справляються з видаленням штучної пігментації, змив з себе старий загар, ви можете приступити до нанесення нового.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here