Танці Сальса.

Подпишись на нашу страницу в ФБ

Названий на честь іспанського слова sauce (що в перекладі біла верба), цей швидкий танець є одночасно душевним і грайливим. Одягніть коротку розвивається спідницю, щоб бачити, як рухаються ваші стегна і невисокі підбори.

Хіп хоп.

Цей сучасний танець змушує працювати дуже велика кількість м’язів вашого тіла. Одягніться зручніше, вільний одяг буде в самий раз, щоб вона не заважала різких рухів, і кросівки.

Самба.

Звичайно, самба повільніше, ніж сальса, але цей бразильський танець не сильно відстає від нього по напрузі і опрацювання груп м’язів. Також, він дозволяє підтримувати м’язи рук в тонусі, тому що їм доводиться робити подвійну роботу. Невеликий стійкий каблук, легінси, спідниця і вільна кофта — ось що вам потрібно одягнути, щоб відчути себе справжнім танцюристом самби.

Свінг.

Цей танець, в якому необхідно робити кроки дуже швидко і без зупинок перемикатися на наступні руху, допомагає тримати в тонусі велику групу м’язів. Контролюючи швидкість і напрямки вашого руху, ви постійно перебуваєте в фізичній напрузі, що допомагає спалювати зайвий жир.

Пасо доболь.

Пасо доболь (в перекладі «два кроки») — іспанський танець, який здавна танцюють після родео. Не дивлячись на те, що пасо доболь є бальним танцем, він несе в собі таку ж фізичне навантаження як і хіп-хоп. Велика кількість різких і швидких рухів, які повинні бути виконані з рівною спиною і піднятим підборіддям — допомагають зміцнювати ваші м’язи.

ЧИТАЙ:   6 косметических средств, которые попали в черный список дерматологов

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here