Як позбутися від зайвої ваги, швидко і правильно

73

Дієти або фізичні вправи? Який психологічний прийом необхідно застосувати, щоб надмірна вага танув на очах і ви позбулися зайвих кілограмів?

Переможемо зайву вагу без стресу!

Як позбавитися від зайвої ваги

Не секрет, що зайва вага ще нікого не фарбував. І щоб сподобатися іншим і бути щасливішим, представниці прекрасної статі пускаються у всілякі дієти і фізичні вправи.

Це все, звичайно, добре, але ми забуваємо про найважливіше: приймати і любити себе такою, яка є.

Інакше всі ці старання можуть виявитися марними. Тобто є короткочасними і без радості в очах. Крім того, якщо ви будете виконувати вправи або сидіти на дієтах без особливого бажання, то необхідні результати будуть досягатися не так швидко.

Особливо обережно потрібно бути тим, хто має звичку «заїдати» стрес. Оскільки в цьому випадку потрібен постійний контроль над собою і заряд позитивних емоцій.

Приділіть увагу своєму харчуванню. Воно повинно бути максимально раціональним і різноманітним. Наближайтеся до нього поступово, але вже потім ніяк не сходите з дистанції. Перетворіть його в свій постійний образ харчування. Добре, якщо ви будете харчуватися дрібно і в один і той же час.

І перш ніж відкрити дверцята холодильника, переконайтеся в тому, що ви дійсно хочете їсти, а не відчуваєте спрагу або намагаєтеся знайти задоволення в їжі.

Поступово зменшуйте кількість споживаної солодкої і жирної їжі. В результаті вам навіть самого маленького шматочка буде цілком достатньо, щоб відчути чудовий смак і насититися.

Постарайтеся не їсти після шостої вечора. Крайній випадок — до восьми. А по понеділках можете влаштовувати собі розвантажувальні дні на яблуках і кефірі.

Ходіть в басейн, відвідуйте тренажерні зали, не сидіть на місці.

Не прагніть скинути зайву масу тіла прямо тут і зараз, позбавиться від зайвої ваги вийде тільки поступово. Всьому свій час! Головне — систематичність і наполегливість, але в міру.

І ви знайдете гармонію з собою, зі своїм тілом і з оточуючими вас людьми, справами. Щастя вам і здоров’я!