Сліпуча краса

40

сліпуча краса

День тільки почався, а обличчя зовсім втомлене?

Перед виходом з будинку в світ, робимо макіяж, який допоможе шкірі сяяти, але не блищати:

  • тональним кремом маскуючи проблемні ділянки шкіри;
  • пудру використовуємо тільки розсипчасту (це додасть макіяжу свіжості);
  • підводимо очі олівцем.

На випадки макіяжу проти втоми, для губ стилісти радять підібрати помаду трохи яскравіше тієї, яку ви наносите на губи щодня.

Після відвідин тренажерного залу

Після інтенсивного тренування на шкірі з’являється жирний блиск. На допомогу приходять очищаючі серветки, спрей для шкіри або термальна вода (продається переважно в аптеках). Маскуємо проблемні ділянки шкіри тональним олівцем, наносимо на лінію брів рум’яна, а також на щоки. На губи нанесіть блиск насиченого відтінку.

Увечері належить важлива подія по роботі

Увечері шкіра обличчя хоче відпочивати. Але зовсім не обов’язково змивати денний макіяж і наносити його заново. Протріть обличчя спонжем, стираючи денні тональні засоби. Нанесіть маскує олівець тільки під очі, на місця темних кіл, гарненько розтушуйте, нанесіть на обличчя пудру, на щоки — рум’яна.

А якщо після роботи ми йдемо на вечірку?

Для вечірки стриманий макіяж може здатися нудним і зовсім не до речі.Адже вас чекає прекрасний, можливо навіть романтичний вечір.

Головне — очі, вони повинні зачаровувати, залучати одним поглядом.

Очищаємо шкіру серветками, використовуємо крем для зволоження шкіри навколо очей. На обличчя наносимо тональний крем, добре його растушевиваем вологим аплікатором. Якщо у вас присутні навички приклеювання накладних вій, то скористайтеся ними обов’язково. Якщо ви проти пишних густих вій, використовуйте об’ємну туш з підкручують ефектом. Підведіть очі підведенням. Для губ використовуйте помаду ніжних відтінків.

Таким чином, макіяж можна застосовувати практично в будь-яких життєвих ситуаціях. Головне — запам’ятати ці прості правила і підкріплювати їх власним досвідом і винахідливістю.