Ботокс - що, як і навіщо?

Подпишись на нашу страницу в ФБ

Кожна жінка чула це красиве слово — «ботокс». Що це таке і для чого потрібно? Зрозуміло, для краси! Адже краса — це саме те, чим завжди стурбована жінка…

Отже, ботокс або диспорт (склад один і той же, виробники різні) — це очищений і ослаблений нейротоксин ботулізму типу А. Так, вірно, все одно незрозуміло, тому скажемо просто: це препарат, який викликає параліч м’язів — тимчасовий, звичайно. Через те, що м’яз паралізується, обмежується міміка обличчя: наприклад, ви перестаєте хмурити лоб. Просто тому, що нахмурити його не виходить. Ну а якщо не такі похмурі, то і зморшкам взятися нізвідки.

Ефект ботокса триває від 3 до 8 місяців. Найприємніше в ньому те, що побачити його можна практично відразу — вже буквально через кілька годин ви відчуєте, що препарат почав діяти. Як правило, чим молодша людина, тим менше тримається ефект ботокса. Це пов’язано з тим, що в молодому віці м’язи набагато міцніші. Саме тому у жінки 35 років ефект ботокса протримається на місяць-два менше, ніж у жінки 45 років.

Дуже важливо, щоб укол ботокса робив не просто косметолог, а лікар, людина з медичною освітою, що розуміє, що вона робить. Ботокс — не самий нешкідливий препарат, і нешкідливий він тільки в досвідчених руках. Тому не посоромтеся з’ясувати у косметолога, чи має він право проводити подібні процедури.

ЧИТАЙ:   Как убрать второй подбородок в домашних условиях

Зрозуміло, дуже багатьох цікавить питання, з якого віку можна починати колоти ботокс. Тут слід розуміти, що далеко не всі зморшки з’являються від віку. У деяких людей міміка настільки жива, що поява зморшок неминуча, проте виглядають такі зморшки цілком гармонійно і доречно. Потрібно розуміти, що в 20-25 років колоти ботокс сенсу немає, так як шкіра ще молода. Тим більше, організм людини до 25 років зростає і розвивається. Після цього рубежу, звичайно, варто починати наглядати за собою, однак насправді проблемні зони з’являються ближче до 30-35 років. Звичайно ж, чималу роль відіграють і генетика, і спосіб життя: хтось в 25 виглядає на 40, а хтось в 40 — на 25. Тому перш ніж вирушати до лікаря за своєю порцією краси, подивіться на себе неупереджено і подумайте, чи дійсно цей час настав.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here