Як зберегти фігуру

Подпишись на нашу страницу в ФБ

Ідеальна фігура — мрія не тільки жінок, від красивого тіла не відмовляться і чоловіки. Всі знають, що для боротьби із зайвою вагою можна використовувати швидку дієту в 14 днів і так протягом усього життя. Цей метод хороший і звичний для тих, хто завжди був схильним до повноти. А що робити тим, хто завжди був струнким, хто не стикався ніколи з проблемою зайвої ваги, і раптом, при досягненні певного віку, почали з’являтися жирові відкладення на руках, животі, стегнах …

Чи потрібна дієта, якщо вага тільки почала прибувати?

Якщо ви володарка шикарної фігури, раптом виявили, що ваги відхилилися на 2 кг в сторону підвищення, то не варто панікувати. Треба підійти до цієї вельми неприємну новину з розумом. І перш ніж бігти в аптеку за таблетками для схуднення або морити себе голодом, оціните свій спосіб життя. Можливо, в ньому не знайшлося часу для фізичних вправ, ви занадто часто користуєтеся транспортом і забули, що таке пройтися півгодини пішки.

З чого почати?

Не варто обмежувати себе строгою дієтою. Цей шлях не для вашого випадку. Правильним дією буде збільшити фізичне навантаження, відмовитися від хліба і вуглеводів. Уникайте солодких газованих напоїв, крім коли лайт, нею ви можете балувати себе без побоювань набрати зайві калорії.

ЧИТАЙ:   Как быстро избавиться огрубилостей на локтях?

Чи допоможе фітнес?

Фізичне навантаження допомагає всім. Навіть людям похилого віку, які схильні до повноти, лікарі прописують фізичні вправи. Якщо ви стаєте схильними до повноти, то вам необхідна дозоване фізичне навантаження. Вона повинна включати певні вправи, спрямовані на підтримку всіх м’язів в тонусі, кількість підходів у вправах має поступово збільшуватися. Відмінно підійдуть ходьба і біг (нешвидкий).

У мене немає грошей / часу на фітнес

Чи хороша відмовка з приводу нестачі коштів на фітнес в епоху інтернету і безкоштовних відео з будь-яким видом фітнесу? Звичайно ні, це ще раз підкреслює присутність людській ліні.

Як боротися з лінню?

Побороти лінь допоможе тільки самонастрой і віра в свої сили і в свій успіх. У вас може не бути сил на спорт після навчання або роботи, але можна привчити себе робити гімнастику вранці. На ранкові заняття піде від 15-ти до 30-ти хвилин. Така зарядка повинна включати дихальні вправи, нахили корпусу, обертання тулуба, стрибки, присідання, біг на відкритому повітрі. Важливо стежити за тим, щоб дихання було ритмічним. Потім слід прийняти душ.

Як організувати фітнес-дозвілля?

Після щоденних занять гімнастикою, ви відчуєте прилив сил і енергії. Організм почне потребувати додаткового навантаження. В цьому випадку вправи потрібно ускладнити і збільшити кількість повторів і швидкість їх виконання. Під час зарядки, ваш пульс не повинен частішати більше, ніж на 20-25 ударів в хвилину. При дотриманні цих рекомендацій, ви будете почувати себе бадьорими, повними сил, готовими до повноцінного робочого дня.

ЧИТАЙ:   Дівчатам з лінзами небезпечно носити накладні вії

Приблизний комплекс вправ:

  1. Згинання корпусу і діставання статі руками (20-30 разів);
  2. Присідання (30-60 разів, починати з 5-10 раз);
  3. Стрибки (50-100 разів);
  4. Вправа «велосипед» (100-200 разів);
  5. Робота для рук з гантелями;
  6. Душ.

Крім зарядки, пам’ятайте, існують рухливі ігри, такі як теніс, волейбол, бадмінтон. Такі ігри вимагають не малих енергетичних витрат. Приділяйте перевагу пішому туризму. З кожним разом вибирайте довший маршрут.

Ці рекомендації не підходять людям, з проблемами ожиріння, але допускаються і для них. Такий спосіб життя рекомендується для людей, які тільки почали одужувати. Він допоможе нормалізувати обмін речовин і уникнути глобальних змін вашої зовнішності. Такий спосіб життя цікавий і прийнятний і повинен стати основою вашого життя.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here