Як показує час, задоволена жінка — це міф. Жінка завжди знайде до чого і кому причепитися, якщо немає нікого поруч, то від причіпок постраждає вона сама. Що потрібно для причіпок до себе самої? Звичайно це дзеркало на повний зріст.

Поговоримо про груди

Подпишись на нашу страницу в ФБ

У всіх різні претензії до своїх грудей. Комусь не вистачає обсягу, іншим пружності, третім симетрії, четверті страждають від захворювань молочних залоз. Феміністки намагаються бунтувати проти прокладання дороги по кар’єрних сходах за допомогою красивого бюста. Не обходиться і реклама різноманітних товарів без участі дівчини з пишним бюстом, особливо цей метод використовують компанії з товарами, орієнтованими на чоловіче населення. Наприклад, товари для автолюбителів обов’язково супроводжуються милою дівчиною модельної зовнішності.

Про груди, тебе я славлю!

Краса грудей в усі часи оспівувалася поетами. Особливо це простежується в скульптурі. Жінкам, які мають грудьми «пристойних» розмірів вона доставляє левову частку турбот і переживань. Існує навіть «грудна мода». У минулі часи найшикарнішої жінкою була та, у якої була пишні груди. У наш час особливою популярністю користуються дівчата, груди яких більше схожий на підліткову, відсутню груди.

Від чого залежить розмір і форма грудей?

Все залежить від біологічних факторів. Ми ніколи не будемо задоволені тим, що у нас є. На груди беззастережно впливає в першу чергу вагу, спадковість, гормональний фон, вагітність, вік.

ЧИТАЙ:   Ухаживаем за лицом

Як визначити обвисла груди чи ні?

Все геніальне, просто — встаньте прямо, візьміть олівець і помістіть його під груди, якщо він утримується, значить, груди обвисли. Якщо ви володарка маленького бюста, то цей тест не для вас.

У гонитві за красивою грудьми жінки вдаються до допомоги пластичних хірургів. А ви впевнені, що після цього ви не закинути груди, і у вас завжди буде час на догляд за нею? Якщо немає, то відмовтеся від цього, адже головним буде завжди стан доглянутості грудей, а не розмір.

Догляд за грудьми

Це найважча частина «грудного справи». Доглядати за грудьми потрібно кожен день. Придбайте крем для грудей і наносите його кожен день. Так з’явиться більше шансів зберегти груди пружною. Робіть щоденну зарядку для грудей за допомогою контрастного душу, тільки не перестарайтеся з холодною водою, груди адже можна і застудити. Після прийняття гарячої ванни, обов’язково обполіскуйте груди холодною водою. Якщо ви подорожуєте, знаходите час, для того, щоб стежити за гігієною грудей.

Чи потрібен масаж грудей?

Масаж грудей руками протипоказаний. Інша справа, якщо масаж вакуумний — він для грудей підходить, тому що покращує живлення тканин. Вакуумний масаж застосовують для лікування мастопатії і профілактики раку молочної залози.

ЧИТАЙ:   Ошибки в уходе за кожей

хвороби грудей

Містить

Досить поширене захворювання. Перші в зоні ризику — жінки-годувальниці. Це гостре запалення грудей. Це відбувається шляхом потрапляння мікробів через збільшені молочні протоки в тканину грудної залози. Починається набряк, який ускладнює проток молока, груди набухає і підвищується температура. В такому випадку відразу звертайтеся до лікаря і не зволікайте. Вилікувати груди зможе тільки лікар, якщо ви звернетеся до нього вчасно.

фіброаденома

Є доброякісним утворенням, яке часто бере початок в запущеній мастопатії. У зоні ризику жінки до 40-ка років. Має різні форми ущільнення. Ліками не лікується, вимагає оперативного втручання.

мастопатія

Причин мастопатії багато і деякі з них просто викликають. Наприклад — тривале статеве утримання і стреси. Іншими причинами є механічні травми, аборт і викидень. У молочних залозах з’являються дрібні освіти, досить часто вони болючі. Лікування нормалізує гормональний баланс. Іноді застосовується оперативне втручання, щоб запобігти утворенню пухлини.

канцерофобія

Для багатьох жінок це стане відкриттям, але існують дівчата, які якимось чином обзавелися страхом боязні раку грудей. Канцерофобія — це психічний розлад, викликане надмірною увагою до теми раку грудей, читанням відповідної літератури, частими розмовами про цю недугу. Так можна довести себе до виснаження і почати дійсно відчувати болючі відчуття в грудях.

ЧИТАЙ:   Сахар вредит лицу. 9 советов, как этого избежать

Якщо таке сталося, зверніться до лікаря і пройдіть обстеження. Так ви заспокоїте свої нерви і позбавите себе від сумнівів.

Любіть себе такою, якою ви є і підтримуйте в формі то, чим нагородила вас природа. Залиште всі «грудні забобони» і спробуйте насолоджуватися життям таким, яким воно є. Завжди перебуваєте в гармонії зі своїм тілом!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here