Одяг для схуднення

«Одягни і схудни» — рекламний девіз одягу для схуднення. Найбільш популярні моделі такого одягу:

  • шорти;
  • бриджі;
  • брюки.
Подпишись на нашу страницу в ФБ

Технологія полягає в інтенсивному потовиділенні при носінні цих речей. Але з потім йде тільки вода, жир на жаль залишається недоторканим. Ефект досить добре видно на шкірі, вона стає більш рівною, гладкою, можливий навіть підтягаючий ефект, а це вже не мало.

<A href =

Такий одяг можна носити як вдома так і в спортивному залі. Займаючись спортом в такому одязі, термоефект досягається швидше, достатньо кількох хвилин і ви починаєте дико потіти. Також одяг покликана боротися з набряком в ногах.

Технологію схуднення за рахунок термоеффектом можна досягти і завдяки обвёртиваніям плівкою (целофаном). Під час цієї процедури, на відміну від одягу для схуднення, яка дозволяє шкірі дихати, ваша шкіра втрачає доступ кисню.

Носити такий одяг можна всім, крім людей з чутливою, схильною до подразнень шкірою. Також вона протівопопоказана людям, у яких проблеми з нирками, так Ккак перегрів для них вкрай небажаний.
кросовки

Схуднення в сауні

Другий спосіб змусити тіло розігрітися — відправитися попаритися в сауну. Процедура безумовно набагато приємніше одягу для схуднення. Після сауни ви будете себе почувати спокійно, з’явиться гарний настрій, відчуття гармонії. Тіло після такої процедури буквально ширяє від легкості.

ЧИТАЙ:   Несколько секретов красоты от Шерон Стоун

Ефект схуднення завдяки сауні можна досягти тільки при регулярному її відвідуванні. Знову ж таки, відбувається термоефект і тіло потіє, а з потом виводяться токсини і шлаки. У сауні бажано проводити процедуру в горизонтальному положенні, надівши на голову шапочку, а краще обмотавши її щільним рушником, не допускаючи перегріву. Так ви отримаєте ефект не тільки для поліпшення форм, але і для розслаблення нервової системи, і не будете з надією дивитися на годинник, коли ж відбудуться заповітні 5-10 хвилин.
<A href =

Завдяки сауні відбувається очищення організму, клітини насичуються киснем, відновлюється обмін речовин. Бажано після процедури пити спеціальні трав’яні збори для сауни, які сприяють потовиділенню.

Перед відвідуванням сауни необхідно проконсультуватися з лікарем і переконатися, чи немає у вас протипоказань до цієї процедури.
Сайн

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here