Красиве тіло без зусиль - міостимулятори

Подпишись на нашу страницу в ФБ

Чи можна стати стрункою, при цьому не обтяжуючи себе на важкі фізичні вправи і правильне дієтичне харчування? Однозначної відповіді немає, адже можна замінити фітнес плаванням, а потім і танцями до упаду, що допомагає тримати фігуру в формі не гірше кардіо тренажерів.

А ось з дієтою інша справа, випічка та інші солодощі ще нікому не були товаришами на шляху до досконалості, тому в раціон необхідно включати салати і насичену білками їжу, також необхідно відмовитися від солі і алкоголю.

міостимулятори

Помічники для схуднення

Хорошим помічником у поліпшенні форм можуть стати міостимулятори, вібромасажери, масажні щітки і антицелюлітні засоби.

Суть роботи миостимулятора полягає скорочення м’язів, по силі можна порівняти із заняттями на тренажері. Це можливо завдяки електродів. Зовні це виглядає як гумові накладки, які закріплюють на тілі за допомогою широкого пояса. Після включення апарату вас починає пронизувати слабкий струм. Больових відчуттів не виникає. Відчуття будуть поколює, можливо ви відчуєте скорочення м’язів. Саме ці скорочення і повинні допомогти в гонитві за стрункістю.

Спочатку миостимуляция застосовувалася в медичних цілях для реабілітації пацієнтів із захворюваннями нервової системи та опорно-рухового апарату. А також для космонавтів, після довгих польотів і відсутності фізичної напруги. Головне що при застосуванні миостимулятора м’язи скорочуються, а тиск і пульс залишаються в спокої, тому його можна застосовувати навіть після інсульту.

ЧИТАЙ:   Блефаропластика: Косметическая коррекция верхних и нижних век

А ще міостимулятори покращують кровообіг і зменшують жировий прошарок. Але це диво-засіб не зовсім, так як поліпшення відбуваються тільки в тих місцях, де накладені електроди.

Такі сеанси можна проводити в медичних центрах і вдома. З телеекранів нам регулярно пропонують диво-пояса для досягнення стрункості на батарейках.

Головне не забути придбати спеціальний гель для нанесення його на пояс, інакше біль від струму буде нестерпним і навіть можливі опіки на шкірі. Сеанс міостімуляциі в салоні проводиться 60-90 хвилин.

Протипоказання до застосування міостимуляторів

  • хвороби шкіри;
  • хвороби крові;
  • запалення;
  • онкологічне захворювання;
  • схильність до варикозу.

Існує цілий ряд інших хвороб, які є протипоказанням до застосування міостимуляторів, тому перед використанням треба обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Вібротренажери для стрункості

Красиве тіло без зусиль

А як же модні вібротренажёри? Тут все простіше, такий тренажер не впливає на м’язи, він тільки масажує шкіру. Головне запастися терпінням і користуватися ним регулярно, з подальшим нанесенням антицелюлітних засобів.

Процедура проводиться так: ви встаєте на платформу тренажера, одягаєте ремінь з насадками, вибираєте рівень швидкості і масажуєте проблемні зони. Ефект досягається тільки завдяки довгому регулярному використанню з обов’язковим нанесенням після сеансу гелів, кремів і лосьйонів для корекції фігури.

Вибромассаж мало не самий нешкідливий метод корекції фігури, проте якщо у вас є захворювання серцево-судинної системи, то доведеться проконсультуватися з лікарем.

ЧИТАЙ:   Уход за собой: как держать себя в форме в осеннее время

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here