Парфуми: шарм і чарівність

45

Духи: шарм і чарівність

Духи — це супутник косметики. Якщо жінка робить ідеальний макіяж, то завершенням створюваного образу повинна бути, хоча б краплина духів. Жіночною натурою інакше не можна.

Для кожної людини важливо знайти «свій» аромат. Відчуття і сприйняття аромату здатне впливати на психологічний стан людини. Саме тому духів тисячі, а подобаються кожному з нас до 10-ти ароматів, а щось і менше. При цьому запах, який ви вважаєте досконалістю, може зовсім не подобається вашим знайомим, тому не варто покладатися смакам подруг при виборі духів для себе.

З естетичної точки зору

Протягом всього нашого життя запахи надають на нас величезний психологічний вплив. Все просто, приємний запах — приємні емоції, не приємний запах — з приємні емоції.

З фізіологічної точки зору

Духи впливають на наш організм набагато більше, ніж ми можемо собі уявити. Вдихання приємного запаху уповільнює ритм дихання, зменшує пульс, знижує кров’яний і внутрішньочерепний тиск. Вдихання неприємного запаху знижує температуру шкіри, негативно впливає на пульс, послаблює слух і зір і т.д.

Також приємні запахи підвищують настрій, неприємні навпаки пригнічують нас.

«Чому так сильна над нами владу запахів? Чому ніяке спогад не може з такою силою расколихнуть пережите, як пов’язаний з ним знайомий запах? Може справа в його неповторності, адже запах не можна згадувати окремо від нього самого, так би мовити повторити уявою. І коли він повторюється натурально, він з первозданною свіжістю вихлёстивает назовні все, що було пов’язано з ним. »(Фазіль Іскандер.« Сузір’я Козлотура »).

Запахи і місце проживання

У будь-якого народу століттями виробляються певні переваги до запахів. На це впливає місцевість, клімат, навколишні рослини. Наприклад:

  • Індія — екзотичні запахи, сонячні і спекотні;
  • Італія — ​​темпераментні і світлі;
  • Німеччина — строгі і сухі;
  • Франція — грайливі і чуттєві;
  • Англія — ​​сухі і манірні;
  • Мексика — пряні і яскраві;
  • Україна — соковиті і прохолодні;
  • Прибалтика — строгі і прохолодні;
  • Кавказ — яскраві, густі, соковиті, мелодійні, трохи пряні;
  • Середня Азія — яскраві, пряні, співучі (з додаванням гвоздики, жасмину та інше).

Духи потрібно не просто любити, їх потрібно розуміти як твори мистецтва.

Як створювали парфуми?

Першим ефірною олією, яке змогли отримати люди, було масло троянди. Роза — найдавніший квітка. Їм захоплювалися в усі часи, не тільки його красою, а й прекрасним запахом. Троянди прийнято дарувати коханим жінкам. Білі троянди — це символ непорочності, червоні — пристрасна любов, жовті — безневинна грайливість. Прекрасні рядки присвятив Шекспір ​​квітам троянди: «Свій колишній блиск втратили квіти, але зберегли душу краси».

Які парфуми найкращі?

Люди, які мають гарний смак, намагаються вибирати духи з тонким, ніжним ароматом.

Духи не можна вибирати на швидку руку. Їх аромат проявляється через 15-20 хвилин після нанесення на шкіру, тканину або волосся. Стійкі духи володіють основним ароматом 20-25 годин, а потім починають затухати. Це відбувається через те, що деякі речовини парфуму випаровуються.

Якість духів визначають за основним, серединному запаху, ніж він триваліше, тим більш стійкими вважаються духи.

Як застосовувати духи?

Найважливіше — почуття міри! Міра — це основа гармонії і краси. Пам’ятайте, духи наносяться краплями. Якщо ви не знаєте почуття міри в нанесенні духів, то замість захоплення і зачарування, ризикуєте отримати неприязнь і головний біль.

Існує правило пристойності користування духами: душитися потрібно для себе, але завжди пам’ятати про оточуючих.